Rodinná ekologická farma Lipiny 15

Vítejte na našich stránkách! Naše farma se nachází ve Středočeském Povltaví na polosamotě asi 3 kilometry od vesnice Nečín, cca 15 km na jihovýchod od Dobříše. Věnujeme se ekologickému pěstování ovoce a zeleniny, chováme ovečky kamerunské, slepice české kropenky zlaté, a indické běžce.

Na těchto webových stránkách bychom Vám rádi nabídli k prodeji přebytky našich výpěstků. Prodáváme zejména jablka a hrušky, ze zeleniny zejména dýně a některé další podzimní druhy zelenin. Z méně tradičních druhů například světelný kořen a jakon. Pěstujeme zcela bez chemie, nepoužíváme ani přípravky v ekologickém zemědělství povolené. V průběhu jara také přijímáme objednávky na kachňátka indických běžců a kuřata kropenky české zlaté. Koncem léta a na podzim nabízíme k prodeji jehňata kamerunských oveček.

Prodáváme ze dvora po předchozí domluvě a během podzimu i na farmářských trzích v Dobříši, Příbrami a Sedlčanech. Dále je možné se domluvit na předání v Dobříši nebo v Praze.

Tato webová stránka je zatím v procesu zrodu, mějte s námi prosím trpělivost. Brzy bychom rádi zprovoznili e-shop, tak abychom mohli nabídnout komfortnější nákup našich produktů.

AKTUÁLNĚ:
Podívejte se prosím na naši aktuální nabídku ovoce a zeleniny.


Naposledy upraveno 27. 12. 2019